24V Relay NB90E-24S-C-A 30A DC24V 4Pins(1 PCS)
★★★★☆ 4.0 48 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by dermatrixdermatologia.com.br
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
relay24V Relay NB90E-24S-C-A 30A DC24V 4Pins
  • relay
Model CVCGZLBXN
Brand Name CVCGZLBXN
Part Number CVCGZLBXN
Manufacturer CVCGZLBXN
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4 out of 5
★★★★☆
48 ratings | 20 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
75% (36)
4 stars
8% (4)
3 stars
4% (2)
2 stars
2% (1)
1 star
11% (5)